Home Najlepsze Miejsce Pracy

Great Place to Work w liczbach

W ubiegłorocznym badaniu Great Place to Work pracownicy powiedzieli, że:
89%

W Sii mogę być sobą

97%

W Sii jest wspaniała atmosfera

87%

Sii jest świetnym miejscem pracy

87%

Z dumą mówię, gdzie pracuję!

Passion Drives Power People

Passion for Technology, Passion for Fun. Pasje towarzyszą nam od początku istnienia Sii. Powstaliśmy z pasji do IT i mimo upływu lat oraz rozwoju firmy, ten element pozostaje niezmienny. Uwielbiamy ludzi, którzy tak jak my, są Driven By Passion. Dlatego wspieramy hobby naszych Power People – te związane z pracą, jak i osobiste, realizowane po godzinach. Przekazujemy w tym roku aż 300 000 zł dla pracowników na finansowanie ich pasji. Dzięki wsparciu Sii mogą oni rozwijać swoje zainteresowania, spełniać marzenia i samorealizować się.

Poznaj pasje Power People

Zobacz, czym jeszcze pasjonujemy się po pracy

Michał

Alpinista, wspinał się na Denali – najwyższy szczyt Ameryki Północnej, Test & Analysis Engineer w Sii Gdańsk

Artur

Maratończyk, olimpijczyk, Software Engineer w Sii Łódź

Grzegorz

DJ, organizator i pomysłodawca Bassriver, Release Manager w Sii Warszawa

Natalia

Instruktorka windsurfingu, miłośniczka sportów wodnych, Communication Assistant w Sii HQ

Kamil

Kolarz, lider Sii Cycling Team, Team Leader w Sii Katowice

Łukasz

Podróżnik, członek wyprawy motocyklowej Dream Catchers Journey, Business Analyst w Sii Warszawa

Michał

Alpinista, wspinał się na Denali – najwyższy szczyt Ameryki Północnej, Test & Analysis Engineer w Sii Gdańsk
Moje marzenia o wspinaczce wysokogórskiej rozpoczęły się jeszcze w liceum, gdy wraz z moim przyjacielem siedzieliśmy na prelekcji z wyprawy na Manaslu. Stwierdziliśmy wtedy, że też chcemy przeżyć taką przygodę i rozpoczęliśmy nasze przygotowania do wyprawy. Zimą w Tatrach okazało się, że nasze wysokogórskie plany musimy jeszcze odłożyć na pewien czas. Początki okazały się nie takie łatwe, jak się nam z pozoru wydawało. Nie chcąc tracić entuzjazmu, który się w nas zrodził wybraliśmy się na wyprawę rowerową dookoła Islandii, z myślą, że każde tego typu działanie przybliży nas do wejścia na pierwszy wymarzony szczyt. I tak w kolejnych latach atakowaliśmy Kazbek, Elbrus i Szczyt Lenina, za każdym stawiając sobie poprzeczkę razem coraz wyżej i konsekwentnie realizując swoje plany. Ostatecznie moje marzenia zaprowadziły mnie na Alaskę i na najwyższy szczyt Ameryki Północnej – Denali. Przebywanie na wysokości chmur i oglądanie ich z drugiej strony, z dala od nowoczesnej technologii, Internetu, problemów które napotykamy codziennie, gdzie jedynym zmartwieniem jest myśl ile dzisiaj musimy przebyć kilometrów, gdzie rozbijemy obóz i co dziś zjemy, sprawia niesamowitą przyjemność. Za każdym razem, mimo ogromnego zmęczenia, odczuwasz ogromną satysfakcję i czujesz, że… odpoczywasz. Widoki które masz okazję podziwiać w trakcie wspinaczki rekompensują każdą napotkaną niewygodę.

Artur

Maratończyk, olimpijczyk, Software Engineer w Sii Łódź
Bieganie towarzyszyło mi na każdym kroku od najmłodszych lat. Zawsze byłem aktywny. Choć początkowo grałem przez rok w piłkę nożną, to po pierwszym kontakcie z bieganiem wiedziałem, że to jest właśnie to. Wiele osób uważa bieganie za bardzo nudne, ja jednak widzę w bieganiu oderwanie się od trudów codziennego życia i taką odskocznię od stresów związanych z dzisiejszym szalenie napędzonym światem. Uprawiam ten sport już 18 lat i kiedy zaczynałem byłem jednym z niewielu biegających. Teraz wychodzą tłumy. Mijając kogoś aktywnego zawsze bardzo się cieszę i podziwiam nie tylko tych prawdziwych zapaleńców, ale również osoby, które wychodzą biegać totalnie amatorsko, dla własnego lepszego samopoczucia. Cieszę się, że również w branży IT, z której sam się wywodzę, jest wielu miłośników biegania i że mogę się z nimi dzielić swoją biegową wiedzą. Jest to świetny pomysł na integrację środowiska w bardzo pożyteczny sposób.

Grzegorz

DJ, organizator i pomysłodawca Bassriver, Release Manager w Sii Warszawa
Muzyka była moją pasją od zawsze! Tak naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez niej ;) Pozwala się oderwać od codzienności, nieustannie się rozwijać i sprawia mi zwyczajnie dużo frajdy! Obecność na corocznym festiwalu Audioriver i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności jest sporym wyzwaniem, ale też ogromnym wyróżnieniem! Mega doceniam fakt, że moja firma wspiera mnie w tych działaniach i pomaga mi się realizować również pozazawodowo!

Natalia

Instruktorka windsurfingu, miłośniczka sportów wodnych, Communication Assistant w Sii HQ
Odkąd pamiętam byłam zakręcona na punkcie pływania i zawsze ciągnęło mnie do wody, ale w życiu bym nie pomyślała, że windsurfing całkowicie porwie moje serce. Minęło ponad 10 lat, od momentu kiedy stanęłam pierwszy raz na desce windsurfingowej. Windsurfing jest niesamowicie wymagającym sportem, który na samym początku daje osobie uczącej się nieźle popalić. Pierwszy tydzień, to nieustanne upadki do wody, walka z wiatrem, żaglem i własnym umysłem, a pod koniec dnia obolałe ciało. Jeżeli jednak po niezliczonych próbach, nie poddasz się, będziesz miał szansę poczuć wiatr we włosach, płynącą w żyłach adrenalinę i prędkość do 30 – 40 km/h. Teraz, czerpię satysfakcję nie tylko z pływania i osiągania zawrotnych prędkości, ale przede wszystkim z możliwości dzielenia się moją pasją z innymi. Bo najpiękniejszym momentem, jest chwila, w której widzisz, że osoba którą uczysz pływać jest w stanie wrócić sama do brzegu!

Kamil

Kolarz, lider Sii Cycling Team, Team Leader w Sii Katowice
Kolarstwem zaraziłem się prawie 18 lat temu od sąsiada-pasjonata oraz jego brata, który w młodości zapowiadał się na bardzo obiecującego zawodnika. Dwa lata temu po kontuzji i długiej przerwie wróciłem do dwóch kółek. Trenowałem w kilkunastoosobowej grupie, którą kierował Mateusz Kądziela. Z początku odmawiałem startów w wyścigach amatorskich, wiedząc, że ich poziom bywa wysoki. Przełom nastąpił w roku 2016. Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że będę uczestniczyć w wyścigach amatorskich, i to na bardzo przyzwoitym poziomie, uznałbym to za tani żart, a jednak… pokochałem ten sport na nowo. Uświadomił mi jak ogromne możliwości w nas drzemią. Poza tym, wyścigi amatorskie wciągają – rywalizacja daje wielkiego kopa i motywację do ciężkich, czasami wręcz katorżniczych treningów.

Łukasz

Podróżnik, członek wyprawy motocyklowej Dream Catchers Journey, Business Analyst w Sii Warszawa
Jest godzina 18:00. Wracasz z firmy do domu. Kładziesz na ziemi torbę z laptopem, która mimo dopasowania do rozmiaru matrycy Twojego ekranu, mieści oprócz samego urządzenia zadziwiającą ilość́ gnębiących Cię problemów. Chcesz się od nich odciąć. Schodzisz do garażu, wkładasz kombinezon i opuszczasz szybę kasku. Przekręcasz kluczyk w stacyjce a dźwiękami jakie słyszysz, po tym jaki opadnie garażowa brama, są̨ już tylko wiatr i mięsisty dźwięk silnika. Jesteś już tylko Ty i maszyna. Wiesz, że na ten krótszy lub dłuższy moment przejażdżki wszystkie troski i problemy zostawiasz za sobą. Wiesz, że przez tą chwilę Cię nie dogonią̨. Czujesz się wolny. Tę wolność dają mi motocykle, a pewnego sierpniowego dnia, wspomniana garażowa brama opadła za mną na 6 miesięcy. Pasja do motocykli pozwoliła mi doświadczyć Świata na dystansie 40 tys. km w 28 krajach na 4 kontynentach, podczas wyprawy Dream Catchers. Upojony wolnością? Owszem, a nawet uzależniony! Dlatego, dzisiaj myślę o kolejnej podróży!

Grupy zainteresowań

Jeśli lubisz ruch i aktywny wypoczynek to na pewno zainteresuje Cię udział w zajęciach jednej z naszych grup sportowych lub hobbystycznych. Piłka nożna, koszykówka, wspinaczka górska a może salsa? W Sii możesz robić to, co lubisz! Dowiedz się jakie grupy działają w każdym z naszych 12 oddziałów.

Czytaj Więcej
sport-groups

Integracje

Jednym z naszych celów jest FUN! Uwielbiamy wspólnie spędzać czas na spotkaniach integracyjnych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Czasem jest to elegancki bal karnawałowy, innym razem rodzinna impreza mikołajkowa, wyjazdowy weekend, kręgle, paintball, nauka gotowania, czy po prostu wyjście na piwo. Nie ma czasu na nudę.

Zobacz więcej
integration-events

Sii Power Volunteers

Razem z naszymi pracownikami angażujemy się w akcje społeczne. Program Sii Power Volunteers oparty został o proste założenie – pomagamy razem. Power People są inicjatorami akcji, które zgłaszają, a następnie koordynują, a Sii jako firma wspiera ich działania. Dzięki temu angażujemy się wspólnie w inicjatywy na rzecz innych.

Czytaj Więcej
sii-power-volunteers

Naszą pasją jest przede wszystkim IT

Passion for Technology to podstawowa zasada w Sii. Stawiamy na najnowsze technologie, eksperckość i ciągłe poszerzanie wiedzy IT. Wspieramy rozwój kompetencji technicznych naszych pracowników – poprzez udział w różnorodnych szkoleniach i zaawansowanych technologicznie projektach.
Twoją Pasją jest IT? Stawiasz na rozwój zawodowy i osobisty?

Hasło Passion for Technology, Passion for Fun jest Ci bliskie?

Mamy ze sobą wiele wspólnego!

Aplikuj do Sii – eksperta technologicznego i najlepszego miejsca pracy. Dołącz do zespołu ludzi pełnych pasji.

Nasze oferty pracy

sprawdź kogo szukamy
recommend-people

Poleć znajomego do Sii

Poleć znajomego do pracy w Sii…

…jeśli go zatrudnimy…

…Możesz dostać nawet 8000 PLN!

Skontaktuj się z nami

Zamknij
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana! Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola formularza i wyślij ponownie. Dziękujemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Sii Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) w celu:

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności

Aplikuj teraz

Zamknij
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana! Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola formularza i wyślij ponownie. Dziękujemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Sii Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) w celu:

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności