Home Po godzinach

Po godzinach

W Sii nie tylko pracujemy, ale też bawimy się wspólnie po pracy! Kładziemy duży nacisk na integrację i zadowolenie naszego zespołu. Chcesz się dołączyć? Zapraszamy!
Przewiń w dół

Sii w liczbach

200

Ofert pracy

7500

Spotkań rekrutacyjnych rocznie

115200

Godzinszkoleniowych rocznie

35900

Wypitych litrówkawy w 2016

W Sii nie tylko pracujemy

ale też bawimy się wspólnie po pracy! Kładziemy duży nacisk na integrację i zadowolenie naszego zespołu, dlatego też podejmujemy wiele inicjatyw mających na celu rozwijanie współpracy między pracownikami, również po godzinach. Wybierz coś dla siebie i baw się z nami!

Pracownicy o Sii

O tym, co po godzinach najlepiej przekonać się na własne oczy – zapraszamy do obejrzenia kilku wypowiedzi i dowodów na to, że w Sii nie tylko pracujemy, ale też spędzamy świetnie czas w cudownej atmosferze!

Grupy sportowe

Jeśli lubisz ruch i aktywny wypoczynek, na pewno zainteresuje Cię któraś z naszych grup sportowych, a mamy ich wiele! Możesz z nami grać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, jeździć rowerem, a nawet się wspinać!

sport-groups

Grupy zainteresowań

Masz wyjątkowe hobby, zainteresowania? Świetnie! Może namówisz nas do stworzenia kolejnej grupy zainteresowań? Na razie nasi pracownicy odnajdują się w grupie fotograficznej, grupie gier planszowych, grupie salsowej, a także w grupie kulturalnej, jakkolwiek to nie brzmi ;)

interest-groups

Spotkania integracyjne

Poza realizacją zainteresowań lubimy też wspólnie spędzać czas na różnego rodzaju spotkaniach integracyjnych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, bo czasem jest to elegancki bal karnawałowy, innym razem wyjazdowy weekend, kręgle, paintball, nauka gotowania, czy po prostu wyjście na piwo.

integration-events

Nasze pasje

Zobacz, czym jeszcze pasjonujemy się po pracy

Rajdy samochodowe

Artur z Sii Wrocław

Bieganie

Patryk z  Sii Gdańsk

Bassriver

Grzegorz z Sii Warszawa

Muzyka

Mateusz z Sii Lublin

Wspinaczka

Kacper z Sii Łódź

Motocykle

Łukasz z Sii Warszawa

Rajdy samochodowe

Artur z Sii Wrocław
Rajdy są moją pasją od najmłodszych lat. Pochodzę z okolic Gór Sowich, czyli miejsca, gdzie odbywały się niegdyś kultowe zawody – Rajd Polski, Rajd Elmot. Przyglądając się zmaganiom Hołowczyca, Kuliga i Kuzaja ze złotej ery polskiego motorsportu połknąłem rajdowego bakcyla. Jako kibic obejrzałem dziesiątki rajdów w Polsce i w Europie, ale zawsze gdzieś po głowie chodziła myśl, aby samemu sprawdzić się za kierownicą. W zeszłym roku przebudowałem samochód, który służył mi do codziennej jazdy, czyli dwulitrową turbodoładowaną Subaru Imprezę. Jest to bardzo dobra baza: stały napęd na cztery koła, niska masa, świetny układ jezdny i przyzwoita moc. Kompleksowe przygotowanie wozu do rajdów zajęło ponad pół roku i wiosną zadebiutowałem wraz z moim pilotem Remigiuszem Kasprzakiem w zawodach z wieloletnią tradycją, czyli legendarnymi „Kryterium Kamionki”. Z pomocą Sii przygotowuję się do kolejnego sezonu. Zapraszam do kibicowania rajdowych odcinkach i zachęcam do trzymania kciuków za „Sii Rally Team” w sezonie 2015 :)

Bieganie

Patryk z  Sii Gdańsk
Moja przygoda z bieganiem zaczeła sie niewinnie. Rywalizacja z ludźmi, ale też ze samym sobą. Jednak cały czas brakowało mi czegoś jeszcze. Celu, którego osiągnięcie będzie wymagało wiele pracy, ale dzięki temu przyniesie ogromną satysfakcję. I tak trafiłem na triathlon. Nie utopiłem się, jazda na rowerze to sama przyjemność, a bieg to wisienka na torcie. Jeszcze tego samego dnia szukałem czegoś „dłuższego” i tak złapałem bakcyla. Po prawie 10 miesiącach przygotowań i 400 godzinach spędzonych na treningu sprawiłem sobie prezent na 26 urodziny i ukończyłem triathlon na dystansie pół-iron man'a. W międzyczasie ukończyłem wiele biegów, w tym bieg z przeszkodami – Runmageddon.

Bassriver

Grzegorz z Sii Warszawa
Muzyka była moją pasją od zawsze! Tak naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez niej ;) Pozwala się oderwać od codzienności, nieustannie się rozwijać i sprawia mi zwyczajnie dużo frajdy! Obecność na corocznym festiwalu Audioriver i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności jest sporym wyzwaniem, ale też ogromnym wyróżnieniem! Mega doceniam fakt, że moja firma wspiera mnie w tych działaniach i pomaga mi się realizować również pozazawodowo!

Muzyka

Mateusz z Sii Lublin
Poza obowiązkami służbowymi oraz rodzicielskimi nie może zabraknąć czasu na muzykę! Od 6 lat jestem obecny na lubelskim rynku muzycznym, w zespołach oraz kolektywach DJ-skich. W raz ze swoimi przyjaciółmi bawimy się stylami, w zależności od projektu są to: roots reggae, modern roots, latino, dancefloor jazz, nu jazz, brakebeat, funky, afro, balkan. Aktualnie rodzi się nowy projekt. Ambicje się naprawdę duże!

Wspinaczka

Kacper z Sii Łódź
Moją ogromną pasją są sporty ekstremalne, a jednym z nich jest wspinaczka. Uwielbiam pokonywać coraz trudniejsze skały, wspinać się wyżej, dalej i balansować na granicy. Daje mi to poczucie wolności, spełnienia, radości oraz satysfakcję z życia.

Kacper z Sii Łódź

Motocykle

Łukasz z Sii Warszawa
Jest godzina 18:00. Wracasz z firmy do domu. Kładziesz na ziemi torbę z laptopem, która mimo dopasowania do rozmiaru matrycy Twojego ekranu, mieści oprócz samego urządzenia zadziwiającą̨ ilość́ gnębiących Cię problemów. Chcesz się od nich odciąć́ i wyizolować́. Schodzisz do garażu, wkładasz kombinezon i opuszczasz szybę kasku. Przekręcasz kluczyk w stacyjce i kolejnymi dźwiękami jakie słyszysz, po odgłosie opadającej garażowej bramy, są̨ już̇ tylko wiatr i mięsisty dźwięk silnika. Jesteś́ już tylko Ty i maszyna. Wiesz, że na ten krótszy lub dłuższy moment przejażdżki wszystkie troski i problemy zostawiłeś za sobą. Wiesz, że przez tą chwilę Cię̨ nie dogonią̨. Czujesz się wolny. Tą wolność dają mi motocykle, a pewnego sierpniowego dnia, wspomniana garażowa brama opadła za mną na 6 miesięcy. Pasja do motocykli pozwoliła mi doświadczyć Świata na dystansie 40 tys. km pokonanych w 28 krajach na 4 kontynentach, podczas wyprawy Volta ao Mundo. Upojony wolnością? Owszem, a nawet uzależniony! Dlatego, dzisiaj myślę o kolejnej podróży!
recommend-people

Poleć Eksperta IT

Poleć znajomego do pracy w Sii…

…jeśli go zatrudnimy…

…Możesz dostać nawet 4000 PLN!

Nasze oferty pracy

sprawdź kogo szukamy

Skontaktuj się z nami

Zamknij
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana! Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola formularza i wyślij ponownie. Dziękujemy!

Aplikuj teraz

Zamknij
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana! Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola formularza i wyślij ponownie. Dziękujemy!