Home Dlaczego Sii

Dlaczego Sii

Sprawdź, dlaczego warto do nas dołączyć i jak możesz rozwijać się razem z nami!
Przewiń w dół

Dlaczego Sii?

Zobacz dlaczego nas wybrali!

image transparent
couch-people
couch-people-greyed
couch-chosen
person
Tomek Gdańsk
person
Jacek Warszawa
person
Błażej Gdańsk
person
Ryszard Kraków
person
Krzysztof Warszawa
person
Cezary Warszawa
person
Tomek Warszawa
person
Ela Warszawa
person
Ewelina Warszawa
person

Tomek

Test Architect

Pracując w Sii Polska biorę udział w interesujących projektach, mam do czynienia z nowymi technologiami i mogę obserwować, jak firma podpisuje kontrakty z międzynarodowymi firmami – liderami w swoich branżach! Cenię sobie również możliwość zmiany projektów, przez co mogę poznać klientów z różnych sektorów i zmieniać formy współpracy, co rozwija mnie również biznesowo!

Powrót
person

Jacek

Service Delivery Manager

Pracując w Sii Polska miałem okazję brać udział przy kilku projektach – zarówno tych realizowanych u Klienta, jak i w siedzibie Sii, co pozwoliło mi poznać różne specyfiki dostarczania projektów. W Sii nie tylko pracujemy, ale również bawimy się wspólnie po pracy! Ważny jest dla mnie work-life balance i cieszę się, że firma mnie w tym wspiera. W ramach firmy funkcjonuje wiele grup zainteresowań, m.in. grupa taneczna czy siatkówka, w których biorę czynny udział.

Powrót
person

Błażej

Team Leader

W związku z rozwojem obszaru automatyki i inżynierii w Sii Polska, ja i mój zespół bierzemy udział w międzynarodowych projektach. Wiążą się one z wyjazdami do Chin i do Stanów Zjednoczonych oraz z poznawaniem bezpośrednio klientów, dla których realizujemy zadania. Cenię sobie również to, że nie tylko w moim projekcie, ale w ogóle w firmie pracujemy z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnymi systemami.

Powrót
person

Ryszard

Sii Cracow Branch Director

Jestem dumny z tego, że pracuję dla firmy, która jest liderem na rynku, może poszczycić się stabilnością finansową, liczbą ponad 100 klientów i mnogością nagród za dynamiczny rozwój. Dzięki zdywersyfikowanemu ryzyku jestem pewien przyszłości zarówno oddziału krakowskiego, który prowadzę, jak i całej Sii w Polsce. Posiadając Dział Projektowy oraz Centra Kompetencyjne, tzw. Praktyki, nasi pracownicy mogą brać udział również w działaniach pre-sales, do których są angażowani. Mają możliwość walczenia razem z nami o pozyskiwanie kontraktów z dużymi graczami na rynku!

Powrót
person

Krzysztof

Head of Delivery Department

Odpowiedzialność za obszar Delivery w Sii to ciekawe i ambitne zadanie. Dla naszych Klientów proponujemy usługi oparte na różnych modelach współpracy, realizujemy projekty w różnych technologiach, a dzięki partnerstwu z uznanymi na rynku graczami, praca przy naszym pre-sales & delivery jest naprawdę fascynująca! Nasi pracownicy mogą więc nie tylko pracować przy projektach dla różnych sektorów i zdobywać wiedzę biznesową, ale też brać udział w całym cyklu projektowym: od fazy pre-sales, projektowania, poprzez development, aż po utrzymanie.

Powrót
person

Cezary

IT Consultant

W Sii najbardziej cenię elastyczność i indywidualne podejście do pracownika. Kiedy skończył mi się jeden projekt, nie musiałem długo czekać na kolejny. Sii bardzo szybko znalazło dla mnie nowy projekt, cały czas czułem się pewnie i bezpiecznie. Również kiedy moja żona otrzymała stypendium za granicą, Sii znalazło dla mnie projekt we Francji, gdzie mogłem owocnie spędzić kilka miesięcy, pozostając zarówno razem z rodziną, jak i w firmie!

Powrót
person

Tomek

Banking Solutions Executive

W Sii Polska rozwijać się może każdy! Możliwości tak naprawdę są nieograniczone – wynika to z ciągłego rozwoju firmy, która rosnąc, oferuje coraz to nowe stanowiska i uruchamia coraz to nowe obszary. Świadczy o tym chociażby moja obecna rola – Vertical Solution Executive, która nawet nie istniała, gdy zaczynałem w Sii jako Kierownik Projektu. Gdy po 18 miesiącach pracy skorzystałem z możliwości zmiany projektu, pojawiła się ta oferta, a ja podjąłem wyzwanie.

Powrót
person

Ela

Główna Księgowa

Bardzo ważne są dla mnie szkolenia, wymiana wiedzy i te wszystkie HR’owe sprawy ;) Dlatego niezwykle cenię sobie możliwości, jakie Sii oferuje w tym obszarze i kibicuję inicjatywie Akademii Sii. Podoba mi się też nasz system ocen pracownika – informacja zwrotna jest bardzo ważnym narzędziem w rozwoju osobistym, a dzięki traktowaniu pracowników w sposób uczciwy i otwarty, jest ona naprawdę wartościowa.

Powrót
person

Ewelina

Product Owner

W Sii Polska zaczynałam pracę jeszcze jako studentka. Wtedy najbardziej korzystna była dla mnie umowa zlecenie. Dzisiaj, kiedy mogę już poszczycić się dyplomem, ważna jest dla mnie umowa o pracę. Cieszę się, że Sii oferuje wiele różnych form współpracy i elastyczne podejście do pracownika. Wysoko oceniam również jakość prowadzonych procesów, ciągłe ich usprawnianie, brak skostniałych zasad i otwartość na zmiany.

Powrót
...Przekonaj się, co mają Tobie do powiedzenia!
movies-map
movies-map-mobile
recommend-people

Poleć Eksperta IT

Poleć znajomego do pracy w Sii…

…jeśli go zatrudnimy…

…Możesz dostać nawet 4000 PLN!

Nasze oferty pracy

sprawdź kogo szukamy

Skontaktuj się z nami

Zamknij
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana! Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola formularza i wyślij ponownie. Dziękujemy!

Aplikuj teraz

Zamknij
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana! Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola formularza i wyślij ponownie. Dziękujemy!